White Pink - sojová svíčka s přesahem

Skladem
Značka: indijanka
440 Kč
Kategorie: Sojové svíčky
White Pink - sojová svíčka s přesahem
Novinka

Přírodní sojová svíčka • esence světla • Jako mávnutím kouzelného proutku prostor provoní jemná vůně růže a čistý design vyladí atmosféru do dokonalosti ... svíčku zdobí pravé květy z podhůří Orlických hor.

A to není všechno!

Svíčka je v ručně dělané misce, kterou po vypálení svíčky můžeš použít na šperky, na kameny, na čajovou svíčku, nebo jako malý květináč na sukulenty. V kreativitě hranice neexistují ♥

A ještě mám pro tebe jedno malé tajemství, které svíčka ukrývá. Tajemství je doslova hmatatelné, a bude ti odkryto při doteku misky ... říkám tomu TERAPIE DOTEKEM ♥

Toužíš svíčku s něčím nakombinovat nebo doplnit? Další doplňky najdeš v kategorii Dekorace.

Nenašla si typ nebo barvu, kterou si chtěla? Napiš mi a domluvíme se na provedení přímo pro Tebe ♥

Misku na svíčku jsem odlila z jesmonitu, ekologického materiálu, který je šetrný k přírodě, a ošetřila nanoimpregnací proti vodě a nečistotám, takže na styk s vodou a nečistotou je připravená.

Zezpodu jsou ochranné dorazy proti skluzu nebo poškrábání.

Rozměr svíčky je 7x4cm.

 

DOMOV tvoříme detaily s příběhem ♥

 

Dřevěný knot potřebuje speciální péči, aby hořel, tak jak má. Dřevěné knoty nehoří jako klasický knot. Spíše než světlo vydávají jemné praskání. Při prvním zápalení nech svíčku hořet do té doby, než bude vosk rozpuštění po celém obvodu. Před dalším zapálením ulom na knotu jeho vypálenou část (mělo by to jít lehce). U dřevěných knotů platí, že čím je kratší, tím je to lepší.

Zpět do obchodu