Mintová srdcovka - svíčka "buď harmonická"

Sojová svíčka s přesahem

Momentálně nedostupné
Značka: indijanka
390 Kč
Kategorie: Sojové svíčky

Řekněme si to na rovinu … každá žena touží být stále VYZENOVANÁ!!!

Ale … děti, manžel, práce, domácnost, to všechno, k tomu moc nepomáhá. Někdy toho je na jednoho člověka – super ženu – přespříliš. V takovém případě musí žena zasáhnout. Zastavit se, dopřát si čas jenom pro sebe, rozmazlovat se a dát si nějakou tu péči … prostě jen být.

A přesně k tomu mám jednu urychlovačku. Svíčka „buď harmonická“. Svíčka navodí tu správnou atmošku, ty se uvolníš a únava a stres zmizí během mžiku. K tomu všemu ještě pomůže jemná vůně lilie, která vynese tvé smysly do zenových výšin.

To nejlepší si nechávám nakonec. Ne každá svíčka má takový přesah, jako tato. Nejen, že tě hodí během chvilky do ZENU, ale po vypálení ti zůstane ručně dělaná miska, kterou můžeš použít na šperky, kameny, drobáky, nebo jako malý květináč na sukulenty.

 

VAROVÁNÍ: při doteku misky může dojít k lásce na první dotek ♥

 

Praktické info pro praktickou ženu.

Svíčka je ze sojového vosku, bo sója je přírodní surovina, která nezatěžuje životní prostředí a déle hoří. Misku na svíčku jsem odlila z jesmonitu, ekologického materiálu, který je šetrný k přírodě, a ošetřila nanoimpregnací proti vodě a nečistotám, takže na styk s vodou a nečistotou je připravená.

Další vychytávka je, že zezpodu jsou ochranné dorazy, takže svíčka nikam nesklouzne a nic nepoškrábe. Rozměr svíčky je 7x7cm.

Zpět do obchodu