Bílá labuť - sojová svíčka s přesahem

Skladem
550 Kč
Kategorie: Sojové svíčky

Přírodní sojová svíčka s dřevěným knotem, která vykouzlí z temnoty světlo, provoní prostor svou jemnou vůní mléčné lípy a vyladí atmosféru svým čistým designem ... svíčku jsem doplnila ručně sbíranými květy z podhůří Orlických hor.

A to není všechno!

Svíčka je v ručně dělané šperkovnici, kterou po vypálení svíčky můžeš použít na šperky, na magické kameny nebo jiné drobnosti. V kreativitě hranice neexistují ♥

A ještě mám pro tebe jedno malé tajemství, které svíčka ukrývá. Tajemství je doslova hmatatelné, a bude ti odkryto při doteku šperkovnice ... říkám tomu TERAPIE DOTEKEM ♥

Toužíš svíčku s něčím nakombinovat nebo doplnit? I na to jsem myslela. Další doplňky najdeš v kategorii Dekorace.

Šperkovnici na svíčku jsem odlila z jesmonitu, ekologického materiálu, který je šetrný k přírodě, a ošetřila nanoimpregnací proti vodě a nečistotám, takže na styk s vodou a nečistotou je připravená.

Zezpodu jsou ochranné dorazy proti skluzu nebo poškrábání.

Rozměr svíčky je 7,5x9cm.

 

DOMOV tvoříte doplňky s příběhem ♥

 

 

Dřevěný knot potřebuje speciální péči, aby hořel, tak jak má. Dřevěné knoty nehoří jako klasický knot. Spíše než světlo vydávají jemné praskání. Při prvním zápalení nech svíčku hořet do té doby, než bude vosk rozpuštění po celém obvodu. Před dalším zapálením ulom na knotu jeho vypálenou část (mělo by to jít lehce). U dřevěných knotů platí, že čím je kratší, tím je to lepší.

 

Zpět do obchodu