Big white - sojová svíčka s přesahem

Momentálně nedostupné
Značka: indijanka
550 Kč
Kategorie: Sojové svíčky

Přírodní sojová svíčka • tvůrce atmosféry • Jako mávnutím kouzelného proutku provoní prostor jemná vůně mléčné lípy a čistý design vyladí atmosféru do dokonalosti ... svíčku zdobí pravé květy z podhůří Orlických hor.

A co je ten přesah?

Svíčka je v ručně dělané šperkovnici, kterou po vypálení svíčky můžeš použít na šperky, kameny, nebo jiné drobnosti. V kreativitě hranice neexistují ♥

A je tu ještě jedno malé tajemství, které svíčka ukrývá. Tajemství je doslova hmatatelné, a bude ti odkryto při doteku šperkovnice ... říkám tomu TERAPIE DOTEKEM ♥

Toužíš svíčku s něčím nakombinovat nebo doplnit? Další doplňky najdeš v kategorii Dekorace.

Nenašla si typ nebo barvu, kterou si chtěla? Napiš mi a domluvíme se na provedení přímo pro Tebe ♥

Šperkovnici na svíčku jsem odlila z jesmonitu, ekologického materiálu, který je šetrný k přírodě, a ošetřila nanoimpregnací proti vodě a nečistotám, takže na styk s vodou a nečistotou je připravená.

Zezpodu jsou ochranné dorazy proti skluzu nebo poškrábání.

Rozměr svíčky je 7,5x9cm.

 

DOMOV tvoříme detaily s příběhem ♥

 

 

Dřevěný knot potřebuje speciální péči, aby hořel, tak jak má. Dřevěné knoty nehoří jako klasický knot. Spíše než světlo vydávají jemné praskání. Při prvním zápalení nech svíčku hořet do té doby, než bude vosk rozpuštění po celém obvodu. Před dalším zapálením ulom na knotu jeho vypálenou část (mělo by to jít lehce). U dřevěných knotů platí, že čím je kratší, tím je to lepší.

 

Zpět do obchodu