Má filozofie

 

Design, který píše vlastní příběh (tvůj i můj) a dělá z domova místo plné barev a harmonie.

 

Tvořím design, který ladí svou jedinečností, praktičností, udržitelností a minimalismem … vnímám design, jako tvůrce atmosféry, jehož ambicí je vytvořit prostor plný svěžích tónů, autorské tvorby a vkusného designu.

Mým záměrem je tvořit smysluplnou dekoraci s přesahem, která vnáší do prostoru hloubku, nadčasovost, příběh, řád a harmonii.

Do své tvorby otiskávám sebe. To, co chci předávat dál ... vášeň, poslání, sebevědomí, svobodu, lehkost a harmonii.

Není to pouhá dekorace. Je to emoce, která chce být spatřena a vnímána v celé své čistotě a dokonalosti. Příběh, který chce být napsán a prožit. Poblouznění, které projede tělem, jako divoká vlna pod závojem noci, a které nikdy neskončí. Je to únik z rytmu každodennosti do malých zázraků všedních dnů. Únik do smyslných doteků plných něhy a ladnosti.

Je to oslava života v celé své přítomnosti!

 

Jsem designérkou vlastního příběhu. Jsem bojovnice, rebelka, bohyně a tvůrkyně. Jsem žena, která překračuje hranice. Hranice všednosti, konvencí, pravidel a přesvědčení. Čekám od života víc, a tak si tvořím svou vlastní cestu.

"Svého osudu jsem pán, své duše kapitán".

Neakceptuji zkušenosti druhých a zpochybňuji své vlastní. Učím se, rostu, léčím se, zkouším, měním se, nezastavuji. Když padnu, postavím se a jdu dál. Jsem jako Fénix, který shořel a vstal z popele. Tvořím z nemožného možné.

 

 

∴ H L A V N Ě  L A D N Ě ∴

 

Dám jsem odkaz na píseň z filmu Největší showman, která pro mě byla, je a bude obrovskou inspirací jít si za svým snem. ⇒ This is me! Třeba se stane i tvou inspirací.

 

Zpět do obchodu