Má filozofie

Jsem designérkou svého života. Jsem bojovnice, rebelka, bohyně a tvůrkyně. Jsem žena, která překračuje hranice. Hranice všednosti, pravidel a přesvědčení. Čekám od života víc, tak si tvořím svou cestu, svůj vlastní svět. Veškerá omezení, ve kterých žijeme svůj život, existují pouze v naší hlavě.

Neakceptuji zkušenosti druhých a zpochybňuji své vlastní. Učím se, rostu, léčím se, zkouším, měním se, nezastavuji. Když padnu, postavím se a jdu dál. Jsem jako Fénix, který shořel a vstal z popele. Tvořím z nemožného možné.

Má tvorba je autentická, je odrazem mě samotné.

Není to pouhá dekorace. Je to emoce, která chce být spatřena a vnímána v celé své čistotě a dokonalosti. Cit, který nelze zastavit ani ignorovat. Poblouznění, které projede tělem, jako divoká lavina závojem noci, a které nikdy neskončí. Je to únik z rytmu každodennosti do malých zázraků všedních dnů. Únik do smyslných doteků plných něhy a ladnosti.

Tvořím design, který vnáší do prostoru hloubku, emoce, nadčasovost, příběh, řád a harmonii. Je to design, který okouzlí svou jedinečností, funkčností a udržitelností. A také minimalismem, který je symbolem jednoduchosti a čistoty. Symbolem, kdy méně je někdy více.

Mým záměrem je tvořit smysluplný design s přesahem, pomáhat tvořit neobyčejný domov s lehkostí, esencí jedinečnosti a designu, bez kompromisu mezi krásnou a funkčností, a žít život ve flow spokojenosti, harmonie a ladnosti, nejen uvnitř, ale i kolem sebe.

Každý domov si zaslouží kousek designu.

∴ H L A V N Ě  L A D N Ě ∴

 

Dám jsem odkaz na píseň z filmu Největší showman, která pro mě byla, je a bude obrovskou inspirací jít si za svým snem. ⇒ This is me! Třeba se stane i tvou inspirací.

 

Zpět do obchodu