Made by ME

Co vše se skrývá pod pojmem ruční práce handmade jsem pořádně pochopila, až když jsem sama začala tvořit. I já chodila kolem tvůrců, designerů a říkala si, jak drahé ty své výrobky mají. Vlastní zkušenost je nepřenositelná.

Je to práce, krásná práce … práce, kterou tvořím v krajině své duše, a která mě naplňuje a baví. Tvorba textů a rámování na počítači, kde někdy řeším i milimetry, aby vše vyšlo, tak jak potřebuji. Přesné lepení, řezání, pečení, stříhání, lepení, řezání a zase stříhání… někdy je to nekonečné (i bolestivé), ale nestěžuju si.

Mravenčí práce s pryskyřicí, s barvami, kytičkami, při které je sebemenší milimetrový detail důležitý. Následuje broušení, leštění, vrtání, navlékání, dobarvování a další finální práce.

Ve finále je vidět produkt, který od začátku až do konce prošel mýma rukama … ruční práce doslova a do písmene. Dílo, do kterého jsem dala kus sebe, kus kreativity, kus lásky, kus času, kus energie, kus naděje.

A teď přichází na řadu cena … cena za materiál, za čas, za energii (láska je grátis ♥). Ohodnotit svou práci v sobě skrývá i projev sebelásky a sebeúcty. Vážím si své práce, vážím si svého času, vážím si své energie, vážím si SEBE … a i proto je cena taková.

A stojím si za tím, stejně jako si stojím sama za sebou ♥ 

Zpět do obchodu