Kurz TVOŘENÍ Z PRYSKYŘICE

Tak a je to venku! S Kurzy pro radost jsem natočila kurz Tvoření z pryskyřice.

Příprava byla obrovsky náročná, a samotné natáčení ještě víc. Díky velmi profesionálnímu týmu jsem to nejen zvládla, ale díky nim vznikl kurz, na který jsem opravdu hrdá.

V kurzu ukazuju všechny své nabité zkušenosti, které jsem získala za dobu svého tvoření. Nebojím se říct, že práce s pryskyřicí je taková malá alchymie. Na začátku jsem si prošla i velkými nezdary, a i to byla jedna z motivací, proč jsem kurz natočila. Pomoci ostatním se těmto nezdarům vyhnout. Proč to nedělat hned od začátku správně, že jo?  

Při tvoření se pohybuju v jiném světě. Tančím v prostoru, který je plný NEOBYČEJNÝCH • NEKONEČNÝCH • NESPOUTANÝCH možností kreativity a já si z něho mohu vybírat dle vlastní libosti. V tom prostoru jsem SAMA SEBOU … šťastná a plně přítomná.

Vím, že tento prostor je tu pro každého, proto ho chci ukázat dalším, kteří hledají a milují tvoření, jako já.

I tohle byla motivace pro natočení kurzu. Takže budu opravdu vděčná, když se do tohoto magicky posvátného prostoru vydáte se mnou a budete tvořit neobyčejné výrobky nejen pro rozzáření vaší neomezené kreativity, která je ukryta v každém z nás.

Pojďme zářit společně.

Odkaz na kurz ⇒ Tvoření z pryskyřice

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení