JARO ⸙ konec starého a začátek nového

V minulém článku jsem psala o těžkém obdobím, kterým jsem procházela. K mému velkému překvapení, to období stále pokračovalo. Až jednoho krásného dne to dosáhlo svého vrcholu a já to pustila. Muselo to dojít do bodu zlomu, kdy člověk konečně udělá to, co udělat musí, rozhodne se •TO PUSTIT• Nechá odejít to staré, to co mu už neslouží, aby mohl udělat prostor pro nové. Opět opustit to známe a bezpečné a vstoupit do neznáma. Poté přišla obrovská úleva … přestalo trápení a já se zase mohla uvolněně nadechnout!

Potřebovala jsem získat odstup, kouknout se na to s nadhledem a pojmenovat věci pravými jmény. Sundala jsem závoj zamilovanosti a podívala se skutečnosti do očí. No, co si budeme namlouvat, nic příjemného. Lež je milosrdná! Postupně jsem začala vidět věci, které jsem předtím neviděla, nebo spíš nechtěla vidět. Ty lži, pokrytectví, neupřímnost, zbabělost. Spousta slov a žádné činy. A to bolelo! Smrtelný koktejl. Měla jsem to celou dobu před očima, ale byla jsem slepá. Zpětně si uvědomuju, že mi to moje intuice celou dobu říkala, ale já tomu nerozuměla, a taky jsem nebyla připravená to vidět. A tak jsem šla až na dřeň, doslova až na kolena. A je to dobře, jinak bych neprozřela a žila v trápení a bolesti doteď.

Celé to období bylo jedno velké zrcadlo . Zrcadlil se mi můj pohled a mé přesvědčení o mně samotné. Jak se nemám ráda, jak si nedovolím žít v lásce, hlavně ke mně samotné, jak si nedovolím, aby o mě bylo pečováno, jak si musím všechno zasloužit. Jinými slovy program nazvaný: NEJSEM HODNA LÁSKY. Potřebovala jsem ho uvidět v celé jeho surovosti a tvrdosti. „Na, tady máš holčičko, a už s tím, kurva, konečně něco dělej!!!!“

Přesně, jak jsem psala v předešlém článku. Stále do svého života přitahujeme podobné typy lidí, dokud pořádně nepochopíme, co nás mají naučit. Pokud se to nepodaří u jednoho, přitáhneme si další bytost a zkouška se bude opakovat. Máte nekonečné pole možností, takže záleží jen na nás, jak dlouho to bude trvat. A věřte, že Vesmír nás bude dokolečka zkoušet a bude u toho říkat: „Fakt? Myslíš to vážně? Jsi si opravdu jistá?“ Ano, je to takový malý šprýmař☺

Díky této zkušenosti jsem se dotkla základu svého trápení a začala jsem pracovat na jeho uzdravení. Každý v sobě nosíme tuto volbu, sílu prozření a odvahu to změnit. Toto zjištění mě opět naplnilo klidem. Uvědomila jsem si, že jsem tvůrcem svého života a že mám schopnost čarovat. Musíme jen •UVĚŘIT•

Dovolila jsem si být v lásce k sobě samotná, dovolila jsem si být nasraná, dovolila jsem si dělat chyby a taky jsem dovolila si odpustit, a to vše bez pocitu viny. Můžu „cokoliv“. A vždy budu milována. Jeden z projevů SEBELÁSKY.

Zaměřila jsem svou pozornost na vnímaní své •SEBEHODNOTA•. Zjistila jsem, že tam mám velké mezery, a bylo by více, než žádoucí na tom zapracovat☺

A v této souvislosti jsem uvnitř pocítila, co jsem možná ještě nikdy nepocítila, a to, že jsem ŽENA•BOHYNĚ, která si zaslouží být hýčkaná, rozmazlována, opečovávaná a viděna. A tak jsem si tuhle nádheru dovolila. Každá máme to právo. Dovolme si to být hýčkány, zasloužíme si to! Věřte mi. VĚŘTE SOBĚ ♥ Být ženou je dar ♥ Máme tu krásnou vlastnost, že když jsme hýčkány, tak umíme snést modré z nebe, i hory přenášet.

Tohle jsou věci, které nás v dětství nikdo nenaučil, a tak se to učím teď a tady, protože nikdy není pozdě. Ne nadarmo se říká, že největší potencIál růstu máme v těch těžkých situacích, a ne v těch dobrých.

 •Před každou změnou je krize•

Všechno vždy přichází v ten pravý čas, a tak jsem ve stejné době skončila v práci, která už mě nenaplňovala, a kde jsem se celou dobu cítila, jako cizinec. Jen to muselo celé dozrát, jako já. Díky tomu jsem si opět zopakovala, kde mám své hranice, a že si je musím hlídat. Každá lekce, dobrá lekce.

Netvrdím, že od teď bude vše zalité sluncem a že budu lítat na božím obláčku. Stále někdy cítím bolest, vztek, smutek a zklamání, ale teď s tím umím lépe pracovat, a nakonec ve mně vždy zvítězí láska ♥ Díky bohu za to.

Díky této lekci mám o zábavu postaráno na několik měsíců dopředu, tak jedu dál. Je to jízda • cesta. Možná může někomu připadat, že to celé zlehčuju, a má pravdu! Dělám humor, protože bez srandy by bytí, bylo smutné místo k žití.

V srdci cítím obrovskou vděčnost a pokoru, ale to na papír nedáte ♥

 

A s tímto vítám JARO ⸙ s láskou, odpuštěním, přijetím a poznáním, že se učím být v lásce, že nemusím mít všechno pod kontrolou, že můžu dělat chyby, že můžu být naštvaná, že jsem bohyně, která je hodna lásky, hojnosti a péče a že vše záleží jen na mně, jak to celé budu žít, prožívat, učit se a růst.

Opouštím staré a Vítám nové ♥

 

Malé zjištění pod čarou. Říká se, že muži s přibývajícím věkem jsou vyzrálejší a vyrovnanější. No, neplatí to u všech, ale to do návodu nenapsali☺

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení